Telefonické objednávky  
 
 

Nová platební metoda Kup Najisto

Nová platební metoda Kup Najisto

Od 10. 4. můžete v našem elektronickém obchodě využít novou platební metodu Kup Najisto. Jak sám název napovídá, výhoda platební metody spočívá v odložení platby a vyzkoušení zboží. Platbu Vám odložíme o 14 dní a Vy tak máte dostatek času na vyzkoušení zboží. Pokud Vám bude zboží vyhovovat, provedete úhradu dle pokynů. Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu vyhovovat nebude, jednoduše jej vrátíte ve 14denní lhůtě (odstoupení od kupní smlouvy). Nejlepší zpráva na konec, využití platební metody je ZDARMA.


Jak to celé funguje?

Vyberete si zboží, které chcete objednat, a jako platební metodu v košíku zvolíte Kup Najisto.

Budete přesměrováni na platební bránu Kup Najisto. Pokud jste v Kup Najisto poprvé, vyplníte požadované údaje pro vaše první ověření a dokončíte objednávku. Další nákupy již budete potvrzovat pouze SMS kódem. Limit pro Váš první nákup je 1000 Kč. Později budete moci získat limit až 15 000 Kč.

Doma si zboží vyzkoušíte

Po validaci ze strany Kup Najisto Vám zboží zašleme a Vy si jej v klidu vyzkoušíte. Pokud si zboží necháte, zaplatíte do 14 dnů od doručení přímo poskytovateli služby Kup Najisto. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám jej v původním stavu zpět.

Vše máte na jednom místě

Všechny informace o tom, jak máte zaplatit dostanete emailem. Dále s Vámi již komunikuje pouze Kup Najisto. Platbu jednoduše provedete na účet Kup Najisto, a to z převodem z účtu, poštovní složenkou, QR kódem nebo platební kartou.

 

Podrobnější informace se dozvíte přímo na stránkých www.KupNajisto.cz

Provozováno na Provozováno na systému NetShops
GoPay